ورود | ثبت نام
پرینت پست الکترونیکی
Facebook!Google!Twitter
خدای متعال را شاکر و سپاسگزاریم که فرصتی دیگر فراهم ساخت تا خدمتگزار هم وطنان عزیزمان باشیم. ماشین سازی تبریز ابتکار از سال 1369 در زمینه طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خط تولید قیر و مشتقات نفتی شروع به فعالیت نموده است.
اولویت ما کسب رضایت مشتری بوده و ارتقاء روزافزون کیفیت محصولات و خدماتمان از اهداف این شرکت می باشد.
 
زندگی نامه ی مهندس حمید لاله
در سال 1340 در تبریز متولد شد و دیپلم ریاضی خود را در سال 58 اخذ نمود و مدت ها به عنوان کارآموز و کارگر فنی در ماشین سازی بدیعی و تجددفر مشغول به کار گردید و اصول ماشین سازی تجربی را فرا گرفت. بعد از چند سال در واحد پمپ سازی استاد اسماعیل علیزاده مشغول به کار شد و مدت ها نیز مدیریت فنی آن واحد را در اختیار داشت.  در سال 1369 واحد ماشین سازی تبریز ابتکار را تأسیس و به ساخت ماشین آلات صنایع غذائی و به طور اختصاصی صنایع آرد و ماکارونی پرداخت و بعد در ساخت ماشین آلات تغییر جهت داده و به ساخت ماشین آلات فرم دهی (رول فرمینگ) اوراق فلزی و نیز مشتقات نفتی از جمله صنایع قیر و ایزوگام و گریس و روغن های صنعتی روی آورد. 
مهندس لاله، در سال 1372 وارد دانشگاه تبریز گردید و در رشته مکانیک با گرایش ساخت و تولید به اخذ مدرک کارشناسی نایل گردید و با تلفیق علم و فن در امر ساخت دستگاه ها و با به کار بستن ابتکارات خاصی در ساخت ماشین آلات ورق های ایزولاسیون رطوبتی (ایزوگام) جایگاه خاصی در کشور پیدا نموده و در حال حاضر نیز به ساخت دستگاه های ایزولاسیون رطوبتی (ایزوگام) و صنایع تبدیلی مواد نفتی مشغول است. 
 
 

تماس با ما

address آدرس :
تبریز، بلوار ملت، نرسیده به پالایشگاه، کوی صنعتی توحید غربی 
tell تلفن :
09144131760
fax فکس :
4249096 (0411)
e-mail ایمیل :
info@tabriz-ebtekar.com

 

نظرات شما

مدیر سایت
اولین یاداشت در دفتر مهمان از طرف مدیر سایت به منظ...
دوشنبه ، 11 آذر 1392

آخرین اخبار

وب سایت شرکت تبریز ابتکار منتشر شد

خوشحالیم به اطلاع مشتریان و همکاران خود برسانیم، وب سایت رسمی شرکت تبریز ابتکار منتشر و از این پس در دسترش شماست.
این وب سایت جهت ارتقاء بهره وری و ایجاد ارتباط موثر و آنلاین با مشتریان و همکاران، طراحی شده و هدف...

حضور در نمایشگاه بین المللی تبریز

ماشین سازی تبریز ابتکار در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 94 در تبریز حضور خواهد داشت. ماشین سازی تبریز ابتکار در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 94 در تبریز حضور خواهد داشت. ماشین سازی تبریز ابتکار در تاریخ 12 اردیبهشت ماه 94 در...


ادامه اخبار »